Elgiti dhe Klea s’përmbahen më, shprehin hapur dashurinë

Pëlqej
Të gjitha mediat rozë në Shqipëri e Kosovë kanë vetëm një objektiv kohët e fundit: të kapim momente të Elgit Dodës dhe Klea Hutës të cilët ndonëse e kanë pranuar lidhjen e dashurisë nuk po na japin asnjë detaj më tepër.

Epo duket se dhe ata janë lodhur mjaftueshëm duke qenë të rezervuar ndaj dalëngadalë po na servirin dashurinë e tyre në rrjete sociale.

Në një selfie që ka postuar Klea, ka shkruar: “amla” – ashtu siç titullohet kënga që i ka kompozuar Elgit Doda ndaj dhe ky i fundit i ka komentuar një emoji me princeshë dhe një zemër nga prapa shkruan blitz.al.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Kleas që sigurisht ja ka kthyer zemrën.
Shtuar më 12/12/2017, ora 23:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori