Eleni rrëfen vështirësitë: Humba peshë në mënyrë drastike
Pëlqej
Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira ka rrëfyer vështirësitë e pjesmarrjes në Eurovizion.

“Përveç këngës unë duhet edhe të kërceja prandaj nuk duhet të haja asgjë 5 orë pëpara provave. Brenda 10 ditëve kam humbur 3 kilogramë. Ushqimi im kryesor ishte vakti i mëngjesit dhe omëleta e mrekullueshme e hotelit.

Isha në skenë nga ora 08:00 deri në orën 12 të darkës”, -shprehet këngëtarja.

Po ashtu, Eleni ka rrëfyer se për shkak të stresit të shkaktuar nga sulmet personale, ajo ishte mbyllur në dhomë duke qarë për disa orë. /albeu.com/
Shtuar më 20/05/2018, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori