Eleni drejt fitores së Eurovizionit?
Eleni Foureira, duket se ka fituar zemrat e publikut dhe ndoshta është kthyer në të preferuarën e tyre. Me performancën e saj ajo duket se ju ka dhënë të gjithve emocione.

Mundësitë që Eleni Foureira të triumfojë janë rritur pas performancave që kanë lënë mbresa gjatë provave.

Qiproja nuk ka shkuar asnjëherë më shumë se vendi i pestë në “Eurovision Song Contest”, por këtë vit në kuotimin e basteve, ajo është e ngjashme me atë të Conchita Wurst në vitin 2014. Të jetë këtë vit fitues një shqiptar në skenën e Eurovizion?! /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2018, ora 09:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori