Edi Manushi infektohet nga COVID-19
Moderatori Edi Manushi ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Lajmin e ka bërë me dije gazetari Bledi Mane, i cili shkruan se pas simptomave dhe bërjes së tamponit, rezultoi pozitiv këtë pasdite.

“Producenti dhe prezantuesi televiziv Ed Manushi pas simptomave dhe bërjes së tamponit, rezultoi pozitiv këtë pasdite.

Gjithësesi gjendja e tij shëndetësore paraqitet normale dhe në darkë programin e njohur ” Procesi Sportiv” në Top Channel do e moderojë virtualiaht nga banesa e tij.”- shkruan Mane.

Shtuar më 23/11/2020, ora 18:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori