Edi Manushi bën gafën e madhe në mes të emisionit (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e djeshme emisioni i njohur “Proçesin Sportiv” është hapur nga tenori i njohur Kastriot Tusha.

Menjëherë pas mbylljes së performancës së tij, moderatori Edi Manushi ka bërë një gafë, që po bën xhiron në rrjet.

Ai e ka prezantuar Kastriot Tushën, si Kastriot Çaushi, i cili është aktor.

Kjo nuk është hera e parë që Manushi ka bërë një gafë në emision por sidoqoftë janë gjëra që ndodhin.

Për fatin e tij të mirë, gabimi i tij është kapur dhe nga Ilda Bejleri, e cila bëri që situata të kalohej shpejt dhe me humor.

Përsa i përket Kastriotit, ai është shprehur shumë i indenjuar në studio pasi Ardit Gjebrea nuk i kishte bërë ftesë për inagurimin e stadiumit ‘Air Albania.”
Shtuar më 19/11/2019, ora 19:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori