Edhe pse të ndarë, Amber Heard vishet si Johnny Deep (FOTO LAJM)

Amber Heard arriti në aeroportin kryesor të Los Angeles në mbrëmjen e së mërkurës pasi po largohej për disa ditë nga LA.

Ajo kishte veshur një xhaketë lëkure, kishte vënë një kapelë të zezë dhe kishte lidhur rreth qafës një shall të kuq.

Ajo që u vu re ishte se në fakt Amber ishte veshur në të njëjtin stil që preferon të veshë ish-burri i saj Johnny Depp.

Ndarja e tyre u bë e bujshme pasi të dy akuzuan njëri tjetrin për dhunë me deklarata shumë të egra dhe ofenduese. /albeu.com/
Shtuar më 30/06/2017, ora 11:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori