Edhe Lori Hoxha blen presh, çfarë ka për t’u çuditur? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lori Hoxha është ndër femrat më IN dhe stil në botën e shoëbiz-it shqiptar.

Dhe për ta kuptuar këtë mjafton të shohësh profilin e saj në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto ku gjendet pikërisht në pazar dhe për më tëpër në sektorin e preshit.

E veshur sportive, Lori shkruan: "Thjesht një e dielë e zakonshme në sektorin e preshit".

Si duket Lori ka dashur ta bëjë vetë pazarin këtë herë. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2018, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori