Edhe këngë edhe filma, VIP-at shqiptarë që nuk lanë gjë pa provuar (FOTO LAJM)

Noizy

Noizy renditet ndër reperat më të mirë shqiptarë. Prodhimet e tij muzikore kapin miliona klikime dhe është i ftuar në koncerte brenda dhe jashtë vendit. Përveç këngës ai ka eksperimentuar në aktrim përkatësisht në 2013-ën me filmin “All Access” dhe në 2015-ën me filmin “Zori”.
Edhe pse të dyja përfshihen në fushën e artit, jo të gjithë artistët kanë guximin që të përfshijnë të dyja në karrierën e tyre.

Por ama disa kanë guxuar dhe madje kanë opasur edhe shumë sukses.

Po flasim për VIP-at shqiptarë që përvec këngës kanë qenë edhe aktorë në disa filma.

Për më tepër ndiqni galerinë. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2019, ora 11:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori