Edhe Afërdita "dashuron" vallëzimin
Pëlqej
Edhe një konkurrente tjetër e spektaklit Dancing With the Stars, që deklaron se kërcimi është pasion i saj. Dje një lajm të tillë e publikuam për Elvana Gjatën, ndërsa sot për modelen dhe këngëtaren Afërdita Dreshaj.

Afërdita ka pohuar se është duke ia kaluar për mrekulli në këtë program duke theksuar se vallëzimin e dëshiron shumë dhe po mundohet ta japë maksimumin e saj në këtë garë.

“Vallëzimin e kam dashur gjithnjë, andaj u bëra pjesë e DWS. Po mundohem të jap maksimumin në çdo paraqitje timen në këtë garë, andaj shpresoj që edhe juria edhe publiku të mbetën të kënaqur”, ka thënë Afërdita për të përditshmen kosovare ‘Zëri’.

Afërdita, përveq botës së bukurisë, është bërë pjesë edhe e botës së muzikës. Ndryshe ajo njihet edhe si e dashura e Shpat Kasapit.
Shtuar më 03/05/2012, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori