Edhe Afėrdita "dashuron" vallėzimin
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Edhe njė konkurrente tjetėr e spektaklit Dancing With the Stars, qė deklaron se kėrcimi ėshtė pasion i saj. Dje njė lajm tė tillė e publikuam pėr Elvana Gjatėn, ndėrsa sot pėr modelen dhe kėngėtaren Afėrdita Dreshaj.

Afėrdita ka pohuar se ėshtė duke ia kaluar pėr mrekulli nė kėtė program duke theksuar se vallėzimin e dėshiron shumė dhe po mundohet ta japė maksimumin e saj nė kėtė garė.

“Vallėzimin e kam dashur gjithnjė, andaj u bėra pjesė e DWS. Po mundohem tė jap maksimumin nė ēdo paraqitje timen nė kėtė garė, andaj shpresoj qė edhe juria edhe publiku tė mbetėn tė kėnaqur”, ka thėnė Afėrdita pėr tė pėrditshmen kosovare ‘Zėri’.

Afėrdita, pėrveq botės sė bukurisė, ėshtė bėrė pjesė edhe e botės sė muzikės. Ndryshe ajo njihet edhe si e dashura e Shpat Kasapit.
Shtuar më 03/05/2012, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

albeu