E zbërtheni dot? Fifi zbulon tatuazhin më të fundit (VIDEO)
Fifi ka zbuluar tatuazhin më të ri që ka bërë në trup.

Këngëtarja e njohur ka publikuar pamjet e fundit të tatuazhit shumë të veçantë por që mban një kuptim të frikshëm.

Tatuazhi tregon një bombë dhe një vogëlush të ulur në një shilarëse të varur në mjetin shpërthyes.

Fifi ka treguar se ky tatuazh lidhet me atë që ka kaluar në jetë. Ajo e ka përshkruar me fjalët “Unë jam çfarë kam kaluar”, dhe kuptimin zbërthejeni vetë.

Shtuar më 11/03/2020, ora 15:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori