E vetmja arsye pse Alban Skënderaj bëhet serioz
Pëlqej
Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar në rrjetë sociale një moment mjaft të bukur mes saj dhe bashkëshortit Alban Skënderaj.

Ata ndodhen në studion e regjistrimit, por duket se serioziteti i Albanit në këtë rast nuk i pëlqen shumë Miriamit shkruan Ekspress.

“Në studio bëhet gjithmonë shumë serioz”,-ka shkruar Miriami krahas fotos ku Albani shfaqet duke punuar dhe tërësisht pa mendje.

Pritet që së shpejti të dy të sjellin produksione të reja së shpejti. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2017, ora 09:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori