E tradhtoi publikisht, Khloe dhe Tristan janë ndarë?
Tristan e trashtoi Khloe-n periudhën e fundit të shtatzënisë së saj. Më pas, u tha se e fali për hir të vogëlushes së tyre, True.

Por duket sikur ka kaluar 1 shekull që nga momenti që fansat i kanë parë dyshen së bashku dhe së fundmi, dyshimet se mund të jenë ndarë janë shtuar edhe më.

Ndonëse e ndjekin ende njëri tjetrin në Instagram, burime pranë tyre janë shprehur për People se Khloe flet shumë rrallë për partnerin e saj dhe akoma më rrallë shkon ta vizitojë atë në Cleveland.

Sipas tyre, ajo ngjan gjithnjë e më tepër si nënë beqare.
Shtuar më 14/02/2019, ora 08:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori