E shau Angela Martinin k**vë, fansja nuk e le me kaq
Bukuroshja shqiptare Angela Martini në Instastory ka hedhur disa fotografi, të shkëputura nga replikat që një vajzë ia ka bërë asaj.

Pothuajse në secilën storie që Angela ka publikuar, vajza në fjalë e ka replikuar, duke e ofenduar me fjalët më të rënda.

por mesa duket në fakt faqja e kësaj vajze në rrjete sociale duket se është hakuar, pasi ajo ka shkuar një status në Facebook, ku kërkon ndjesë për gjithë çfarë është bërë.

“SHOKUESE!

Miq dhe dashamire deshta t'iu njoftoj qe instagrami im eshte hakuar, ku t'njejten kohe edhe kane shfrytezuar INSTAGRAMIN tim me bo ofendime ndaj personave duke filluar nga ANGELA MARTINI e deri tek te afermit e mi,duke shfrytzuar emrin(profilin)tim.E tere ndergjegjia mbetet mbi hakuesin.

ME KEQARDHJE JU KERKOJ FALJE atyre personave qe jane ofenduar nga ato fjal qe fatkeqsisht sjane te shkruar nga une.

Ju faleminderit per mirëkuptim,”-është shprehur ndjekësja e modeles së njohur. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2018, ora 21:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori