E rrahën, Fero i sfidon të gjithë në mes të Prishtinës (VIDEO)
Një shëtitje e tij në Albi Mall u bë mollë sherri mes këngëtarit Fero dhe një grupi prej katër personash të panjohur deri më tani.

Derisa këngëtari po dilte prej Qendrës Tregtare pasi kishte parë një film me një shok dhe një shoqe, një makinë iu ndal para këmbëve.

4 persona që ishin brenda kësaj makine duket se i janë sulur për ta rrahur.

Më pas reperi doli me një video në Instagram ku tha se, fytyra e tij nuk kishte dëmtime dhe kërcënoi personat që e kishin rrahur me armë.

Pra pak minutash videoja e rrahjes së tij bëri xhiron e rrjetit. Reperi duket se ka reaguar nëpërmjet një video në Instastory. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2018, ora 17:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori