E qeshura epike e Dj Sardit në "Kënga Magjike", Stresi i nxjerr bojën: Kishim pirë kanabis (FOTO&VIDEO)

E kush nuk e mban mend të qeshurën e Sardit në edicionin e 19 të "Kënga Magjike" ku Dj ishte edhe pjesë e jurisë.

Kur në skenë po performonin Bes Kallaku dhe Erioni në rolin e konviktoreve, salla u shkri së qeshuri me të qeshurat e Dj Sardit dhe menjëherë pas spektaklit, në rrjet shpërthyen meme-t.

Por si shkaktari i të qeshurës së tij nuk ishin konviktoret, por Stresi.

I ftuari i fundit në emisionin e Olsi Bylykut, "Roped ëith Olsi", reperi u pyet për artistin që ka konsumuar kanabis me të.

"Dj Sardi dhe ka qesh në "Kënga Magjike". Ai është efekti i Stresit.Aty kam konusmuar unë me të", u përgjigj reperi./albeu.com/Shtuar më 26/11/2020, ora 15:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori