E pyetën a ke të dashur, Olsi i bën publike fytyrën
Pëlqej
Ish banori i Big Brother 9, Olsi Klosi është rikthyer në vemendjen e të githëve sërish.

Ai u shumëpërfol për lidhjen dhe ndarjen nga një tjetër ish-banore, Fjorentina.

Por tashmë Olsi është shfaqur në krahët e një vajze brune mjaft sexy.

Publikimi i fotos vjen pasi fansat e kanë pyetur nëse ai do të martohej me një vajzë të varfër apo jo shumë të njohur për publikun. Olsi ka treguar se të dyja këto nuk janë aspak të rëndësishme për të shkruan ekspress.

Nuk dihet nëse vajza e fotos është e dashura e tij edhe pse nëtë duken mjaft pasionantë me njëri-tjetrin.
Shtuar më 20/07/2018, ora 22:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori