E pyesin për Genc Prelvukaj, Eni Koçi s’di nga t’ia fillojë (FOTO LAJM)

Edhe pak ditë, publikohet kënga e re e Eni Koçit e titulluar "Bella".

Para publikimit, këngëtarja shfrytëzoi opsionin pyetje/përgjigje në "Instagram" për të qenë më afër fansave dhe për t’ju përgjigjur pyetjeve të bëra.Dikush e pyeti për Gencin dhe Eni s’diti nga t’ia fillojë.

Artistja e fejuar me reperin, pati shumë fjalë të mira për të madje përgjigja e saj për Gencin ishte ndër më të gjatat.Më poshtë mund ta lexoni të plotë çfarë tha këngëtarja për reperin.
Shtuar më 29/06/2019, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori