E përndiqte se ishte xheloz, Irini Qirjako zbulon publikisht sherrin me bashkëshortin (VIDEO)
Irini Qirjako është rrëfyer në një intervistë pa korniza në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News.

Gazetari Sharka i ka kërkuar Irinit që të tregojë për publikun, skenën më të hidhur të xhekizisë mes saj dhe bashkëshortit.

"Në fillim kur u futa në amsambël ishte meraku i madh, mbaj mend kur u nisa, unë e kisha shtëpinë tek Shallvaret, dhe nisesha çdo mëngjes në punë në Teatrin e Operas. Një ditë kur po kthehesha më pyet bashkëshorti: Nga erdhe ti? Nga cila rrugë? Pse i thash, ti më ke përndjekur mua? Maskara! Më hypën nervat, u zumë u bëmë dhe pastaj kaloi!", tregoi Irini.
Shtuar më 15/05/2020, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori