E papritura në studion shqiptare, aktori shtrin në tokë LIVE moderatorin (VIDEO)
Aktori i shumëpëlqyer i humorit, Irgen Çela ka qenë i ftuar ditën e sotme në ABC e Mëngjesit, ku ka rrëfyer shumë të pathëna.

Madje, ka folur si rrallëherë edhe për familjen e tij, duke theksuar që humorin e ka trashëguar nga i ati.

Mirëpo, në një moment aktori i ka surprizuar teleshikuesit, pasi teksa ka folur për pasionin e tij për karatenë, i ka kërkuar moderatorit Alban Musa të demostrojnë disa lëvizje live. Ky i fundit ka pranuar dhe në këtë mënyrë, Irgeni e ka shtrirë në tokë.

Mes dy djemve kanë nisur të qeshurat, duke permendur edhe bashkëshortet e tyre herë pas here.


Shtuar më 07/09/2020, ora 14:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori