E papritur, mësohet kush do ta zëvëndësojë Sokol Ballën në Top Channel
U përfol shumë për largimin e Sokol Ballës nga Top Channël dhe ky thashethem shkaktoi një bujë shumë të madhe, në botën e medias gjithashtu edhe politikës.

Ishte vetë Balla ai që e konfirmoi, ndërkohë që tashmë është mësuar kush do ta zëvëndësojë.

Ylli Rakipi do të jetë zëvendësuesi i Sokol Ballës në Top Channel.
Rakipi ka lënë televizionin Neës24 për të zhvendosur emisionin e tij “Të Paekspozuarit” në Top Channel.

Mësohet se emisioni i Rakipit do të transmetohet njësoj si “Top Story” i Ballës, të enjten dhe të premten.

Rakipi zë vendin e Ballës, pasi ky i fundit u largua për t’u bërë drejtor informativ në Vizion Plus dhe për të drejtuar atje emisionin e ngjashëm me “Top Story”, por të titulluar “Real Story”.
Shtuar më 05/01/2018, ora 21:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori