Elvana Gjata reagon në mënyrë krejt origjinale pas vrasjes në Bllok (VIDEO)
Pëlqej
Kanë kaluar disa ditë nga ngjarja që tronditi kryeqytetin, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë, ndërsa u shpallën në kërkim tre persona, mes tyre edhe i dashuri i këngëtares së njohur Elvana Gjata.

Policia e shpalli këngëtaren në kërkim, një procedurë rutinë, pasi ajo u largua jashtë Shqipërie pasi kishte ndodhur ngjarja, ku disa ora para konfliktit ajo kishte takuar të dashurin e saj jashtë ambienteve ku ndodhi vrasja.


Ndërkohë, për herë të parë ajo ka bërë një reagim, duke treguar se karriera e saj vazhdon normalisht e duke mos deklaruar asgjë mbi ngjarjen.

Kështu Elvana ka lancuar këngën e saj më të re, një bashkëpunim me Poo Bear, me titull Shade.
Shtuar më 19/10/2018, ora 14:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori