E papritur, “Bahar” uron në shqip: Mirë se vjen Ramazan (FOTO LAJM)

Pëlqej
Me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit, Bahari ka uruar besimtarët mysliman në gjuhën shqipe.

Gayet Tugrut është një ndër aktoret më të dashura, e njohur për rolin e saj si Bahar në serialin “Beni Affet”.

Në një postim në profilin e saj në “InstaStory”, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me një kostum prej sulltaneshe dhe shkruhet “Mirë se vjen Ramazan”. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 13:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori