E paparë, e dashura e Olsi Bylykut "ja merr në kthes" aktorit për rep (VIDEO)
Ka gjetur tenxherja kapakun!

Këtë thonë kur një çift shkon shumë mirë dhe kur partnerët janë kaq të ngjashëm saqë kanë lindur për njëri-tjetrin!

Kështu duket të jenë edhe Olsi Bylyku me partneren e tij Egli, e cila ka shije të njëjtë për muzikë me të.

Në një video të fundit ajo shfaqet duke bërë rep pjesën e Ledri Vulës në këngën “Rio” dhe na duhet të themi që na la pa fjalë jo vetëm ne por edhe Olsin.

Për më tepër shih videon!


Shtuar më 09/09/2019, ora 08:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori