E pandalshme, Luana sfidon hapur gjithë moderatorët shqiptarë (FOTO LAJM)

Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, "Shiko Kush Luan", ka bërë shumë bujë.

Dhe mesa duket Luana edhe pasi e mbylli sezonin, nuk ka të ndalur me sukseset.

Këtë herë ajo ka arritur një milionë klikime në një episod të emisionit dhe këtë ka vendosur ta ndajë më të gjtihë.

"1 MILION klikime ne 1 muaj si asnje emision tjeter Shqiptar!!!"-shkruan moderatorja dhe mesa duket ka të drejtë. /albeu.com/
Shtuar më 01/02/2019, ora 16:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori