E pandalshme, Luana paralajmëron klipin tjetër (VIDEO)

A ta publikoj neser a ta shtyj edhe pak? Si thoni ju.. SOON 🔥🔥🔥

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Pëlqej
Luana Vjollca së fundmi është kthyer në një personazh shumë të komentuar, sidomos për format e saj bombastike.

Ama prej disa ditësh ajo është në pushime dhe i ka mbushur rrjetet sociale me foto provokuese.

Është një nga moderatoret më seksi në ekranin shqiptar por vitet e fundit është bërë e pranishme edhe në tregun muzikor.
Duket se këtë verë Luana Vjollca nuk di të ndalet.

Pas bashkëpunimit me këngëtarin e muzikës popullore Bujar Qamili nën titullin “Mi dhe flakë mallit tim”, Luana ka publikuar një video të shkurtër në rrjete sociale, ku lajmëron pikërisht se klipin e saj të ri e ka gati dhe pritet t’a publikojë gjatë ditës së sotme.
Shtuar më 16/07/2018, ora 19:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori