E PABESUESHME/ Miss Serbia këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës (FOTO LAJM)

Ketë javë mysafir n’Kosovë Show kanë qenë vajzat që garojnë për “Miss Fidom Kosova 2019”.

Vajza nga dyzetë vendet e botës që garojë për kurorën e me e bukures ishin prezent në emisionin n’Kosovë Show.

Mes shumë vajzave ishte Irena Jovanka nga Serbia e cila garon ne te njëjtën garë.

Miss Irena si duket është lidhur shumë me Kosovën e cila ka filluar t’i mësoj edhe këndoj këngët tona që janë te njohura si këngë patriotike shqiptare siç është “xhamadani vija vij” te cilën e këndoj live në emision si dhe puthi hartën e Kosovë qe është e ekspozuar n’Kosove Show si dhe bëri shqiponjën e famshme shqiptare.
Shtuar më 30/06/2019, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori