E pabesueshme! Kjo është shifra maramendëse që Luana fiton për një koncert (FOTO LAJM)

Luana Vjollca ështe një prej personazheve publike më me zë në Shqipëri por edhe në mbarë diasporë.

Moderatorja dhe këngëtarja po kor suksese të njëpasnjëshme në botën e televizionit ku kohët e fundit tregon nbjë preokupim mjaft të madh ndaj muzikës.

Por sa fiton Luaa në një performancë? Këtë pyetje të gjithë mund ta kemi cuar në mendje dhe pikërish tani vjen momenti që të shuajmë kuriozitetin.

Luana fiton plot 5 mijë euro në një përformancë, shifër e cila duke u llogaritur me nr e koncerteve që moderatorja jep rezulton të kapë shuma të mëdha të ardhurash.

Këngëtarja menaxhohet nga menaxheri Krenar Çoçaj, me të cilin përflitet herë pas here se janë në një lidhje dashurie.

Shtuar më 20/06/2019, ora 10:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori