E pabesueshme, ja sa e ka rrogën i dashuri i Rihanna-s
Hassan Jameel është i dashuri i radhës për yllin e famshëm, Rihanna.

Këngëtarja nga Barbadosi dhe sheiku nga Arabia janë parë kohëve të fundit pranë njëri tjetrit në Spanjë.

Mediat kanë zbuluar të ardhurat përrallore që Hassan i ka në muaj.

Ai është zëvëndës pesident dhe zëvëndës kryetar i biznesit familjar në familjen e Latif Jameel, një nga familjet më të pasura në Amerikë.

200 mijë dollarë i merr në muaj i dashuri i Rihannas për punët që kryen.

Jameel përfiton mesatarisht edhe 8 milionë dollarë në vit si aksionar në kompaninë e famshme, Toyota. /albeu.com/

Shtuar më 30/06/2017, ora 21:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori