E pa shoqëruar në Kanë, shkëlqen Monika Belluci (FOTO LAJM)

Aktorja italiane me famë botërore, Monika Belluci ka shkëlqyer në tapetin e kuq të Kanës.

Aktorja kishte zgjedhur për premierën e ‘Vitet më të bukura në një jetë’ një fustan të Dior Haute couture të zi, që i nxirrte në pah dekoltenë, mbi supe një shall të zi, ndërsa në qafe një krokodil me gurë të bardhë dhe jeshil.

Ylli i kinemasë, i ka bërë të gjithë vete me pamjen e saj në këtë festival, ku për herë të parë nuk është shoqëruar nga i dashuri i saj i ri Nicolas Lefebvre.
Shtuar më 19/05/2019, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori