E njihni vogëlushen në foto? Është shqiptare
Besa Kokëdhima është ndjerë nostalgjike për fëmijërinë e saj, ndaj ka përshëndetur fansat me disa fotografi të papublikuara ndonjëherë.

Këngëtarja e cila e nisi karrierën herët, por shumë shpejt u bë emër i njohur për publikun, ruannjëjtën buzëqeshje dhe mimikë fytyre.

Me flokë të shkurtër, por me një fytyrë engjëllore, Besa postoi fotografitë e realizuara ndër vite. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2018, ora 15:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori