E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
E njihni princeshën e Inis Gjonit, bukuroshen Coco Antonel? (VIDEO)
Motrat Gjoni janë njohur gjithmonë për jetën e tyre prej princeshash dhe të njëjtën gjë po trashëgojnë edhe tek fëmijët e tyre.

Sidomos Inisi që ka sjellë në jetë një vajzë, së cilës nga natyra i takon të përkëdhelet më shumë. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2017, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori