E ngacmoi seksualisht, Fjoralba si asnjëherë ndjekësit: Iu thaftë asaj që ta lë ty (FOTO LAJM)

Nëse jeni mësuar që moderatoren Fjoralba Ponari ta shikoni gjithmonë si një vajzë të ëmbël dhe të qeshur, pikerisht sot është koha që ajo të tregojë anën e saj "të errët".

Nisur nga rasti më i fundit i përdhunimit në Kavajë ku VIP-a dhe jo vetëm kanë reaguar në mënyra nga më të ndryshmet edhe Fjoralba ka shfrytëzuar Instagramin e saj jo pak të ndjekur për të publikuar opinionin e saj rreth përdhunimeve.

Por edhe aty dikush ka gjetur vend për të ngacmuar seksualisht moderatoren e cila nuk ka duruar duke publikuar bisedën.

"Hëngsh veten dhe iu thaftë asaj që ta lë ty! Shpellar! U lumtë moj nëna shqiptare për bijtë që keni rritur!"- i kthehet Fjoralb e acaruar me të drejtë fansit ./albeu.com/Shtuar më 04/06/2020, ora 09:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori