Ndiqni live protestën e 6 kombëtare të opozitës
E mbante të fshehtë, kjo është super e dashura e Feros (FOTO LAJM)

odelja bukuroshe dhe super seksi me origjinë nga Maqedonia, Arbenita Ismajli duket se është e dashura e feros, reperit që u bë shumë shpejt i njohur për publikun shqiptar.

Arbenita është një personazh i nohur në Instagram, pasi shpesh publikon foto profesionale ku tregon trupin dhe tiprate për tu pasur zili.

Modelja dhe reperi kanë shkëmbyer herë pas here edhe komente me njëri-tjetrin ku nuk kanë munguar zemrat.

Në një prej fotove Arbenita shkruan se foton e ka bërë ai. Fero e pyet kush dhe modelja ja kthen me emoji duke i thënë të heshtë. /albeu.com/
Shtuar më 25/10/2018, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori