E mbani mend “Zhaden”? Ja sa ka ndryshuar ajo (FOTO LAJM)

Giovanna Antonelli është aktore shumë e famshme dhe njihet për rolet e veçanta dhe tepër interesante.

Në Shqipëri aktoren, Giovanna Antonelli të gjithë e njohim nën emrin “Zhade” dhe të gjithë ata që e kanë ndjekur këtë serial kujtojnë mjaft mirë bukuroshen myslimane nga Maroku.
Zhadja u bë një ndër personazhet më të dashur për publikun.

Shfletoni galerinë për të parë se duket ajo sot./Albeu.com/
Shtuar më 21/01/2016, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori