E mbani mend vajzën e Zhades? Është rritur dhe është bërë një yll (FOTO LAJM)

Kanë kaluar 15 vite që nga transmetimi i një prej telenovelave më të ndjekura në Shqipëri "Kloni", me personazhe kryesor Zhade dhe Lukas. Personazhet e kësaj telenovele edhe sot e kësaj dite mbahen mend e një prej tyre është edhe vajza e Zhades.

Në kohën kur luante në serial, ajo ishte në moshë të vogël ndërsa sot aktorja Carla Diaz është plot 28 vjeç.

Aktorja vazhdon profesionin si aktore duke luajtur në disa nga serialet më të ndjekur në Brazil.

Ajo është shumë e ndjekur në rrjete sociale dhe komentohet shumë për fotot ku tregon hiret, foto të cilat i shihni më poshtë.

Shtuar më 16/10/2019, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori