E mbani mend Paolën? Si ka ndryshuar tani ajo (FOTO LAJM)

Me siguri të gjithë e mbani mend Paolën që u shfaq "Në kurthin e Piter Pan", një emision i drejtuar nga Alketa Vejsiu e që mbajti mbërthyer pas ekranit të gjithë shqiptarët, të vegjël e të rritur.

Paola rrëmbeu zemrat e të gjithë teleshikuesve me ëmbëlsinë dhe çiltërsinë e saj.

Kanë kaluar 6 muaj që nga mbarimi i Piter Panit e me siguri jeni kurioz për Paolën.

Vogëlushja gjatë kësaj kohe ka përfaqësuar Shqipërinë në konkurse të ndryshme dhe ka fituar. "Xing.al" bën të ditur se Paola është shpallur "Little Miss Pavarësia 2018", "Little Beauty Singer", "Miss Popular" në "It Girls-Mini Miss of the World" etj.

Në galerinë e mësipërme mund të shikoni disa foto të asaj në moshë më të rritur.

Shtuar më 13/12/2018, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori