E mbani mend "Ivetin" tek "Clone"? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar aktorja e njohur (FOTO LAJM)

Pëlqej
Për nostalgjikët e serialit brazilian "O Clone" me siguri ngjall kuriozitet si janë shndërruar pas 15 vitesh aktorët më të dashur.

E njëra prej tyre është edhe "Iveti", aktorja Vera Fischere cila luan një nga rolet më të pëlqyera.

Por pas kaq shumë vitesh aktorja ka arritur moshën 65 vjeçare dhe ka ndryshuar shumë pamjen e saj të jashtme.

Ajo ka lindur më 1951 në Santa Catarina, Brazil dhe është vajza e një nazisti gjerman, megjithëse aktorja nuk e ka pranuar kurrë këtë fakt.

Në vitin 1969 u zgjodh "Miss Brazili" dhe "Miss Universe" e këto epitete i hapën rrugën drejt televizionit.

Ajo ka pozuar dy herë për revistën "Playboy". /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2017, ora 09:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori