E mbani mend Ermelën fituese e BB4 ? Nuk do ta njihni sot (FOTO LAJM)

Besoj të gjithë e mbajmë mend atë vajzën e çiltër, çapkëne dhe pozitive që fitoi Big Brother 4, shkruan Albeu.com

E kemi fjalën për Ermelën e cila edhe pse u pëlqye shumë nga publiku, ajo vendosi që pasi të dilte nga shtëpia më e famshme në Shqipëri të qëndronte larg vëmendjes mediatike.

Nëse po pyesni veten se çfarë po bën aktualisht ajo dhe se si duket, ‘xing.al’ ka ndarë disa foto të saj, ku duhet ta pranojmë që duket më tërheqëse dhe e bukur. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2019, ora 23:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori