E mbajti fshehur, Eliona poston foto duke u puthur me të dashurin (FOTO LAJM)

Aktorja Eliona Pitarka, e cila u bë e njohur në “Zjarr TV” si një nga spikeret që guxoi të jepte lajme me xhaketë zbërthyer gjithmonë e ka mbajtur fshehur të dashurin e saj.

Por ditën e sotme, i dashuri i saj ka pasur ditëlindjen dhe prandaj ajo nuk i ka rezistuar dot.

Eliona i ka përgatitur një festë surprizë dhe ka ndarë për herë të parë me ndjekësit një cast me të .

Çifti shfaqet duke u puthur, teksa partneri e mban aktoren në krahë dhe fytyrën e tyre e mbulojnë tollumbacet.

"Gëzuar ditëlindjen dashuria ime"- ka shkruar Eliona në postim. /albeu.com/
Shtuar më 27/11/2018, ora 22:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori