E mbajtën 10 orë në prokurori, bëhet e gjallë Kejvina (FOTO LAJM)

Policia e Shtetit ka vënë në pranga Redian Rrajën, nipin e deputetit të PS për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj.

Në polici është shoqëruar edhe moderatorja Kejvina Kthella në lidhje me këtë atentat të ndodhur pak ditë më parë në Durrës.

Dyshohet se Rraja ka përdorur si alibi faktin që ka qenë me modelen Kejvina Kthjella e cila sipas Rrajës është e dashura etij, ditën kur u krye atentati ndaj Ndojës, Landi Muharremit dhe 24-vjeçarit Andi Maloku, që ndërroi jetë dje në spitalin e Traumës.

Por nga Kejvina nuk ka pasur asnjë reagim publik në lidhje me këtë ngjarje. Modelja ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram duke vepruar sikur s'ka ndodhur asgjë.

Por ndjekësit nuk kanë harruar t'ja përmendin ngjarjen në foton e fundit./albeu.com/

Shtuar më 09/11/2019, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori