E mbajnë mend të vogël, Kanita e lidhur me reperin

Që kur mori pjesë në X Factor, Kanita i bëri të gjithë për vete.

Kanita ka publikuar në profilin e saj në Instagram disa foto ku ndodhet në Paris të Francës.

Ajo ka pozuar pranë kullës Eiffel dhe Harkut të Triumfit, mirëpo në të njëjtin vend, reperi S4MM ka publikuar foto me një vajzë të kthyer me shpinë nga kamera shkruan icostyle.

Vajza misterioze në kranët e reperit është Kanita, e cila ka të njëjtën veshje në të dyja fotot dhe çifti ka udhëtuar në të njëjtën kohë dhe vend; në qytetin romantik të Parisit.
Shtuar më 15/01/2019, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori