E lumtur si asnjëherë, Luana tregon sekretin e të shtunës

Luana Vjollca është ndër ato personazhe të ekranit që ose e duan shumë ose e kanë inat.

Ditët e fundit atë e kemi parë në shumë media online për shkak të projektit të fundit që solli me këngëtarin e mirënjohur Bujar Qamili dhe ajo ka marrë shumë mesazhe në Instagram.

Shumë prej tyre janë edhe videot ku në sfond dëgjohet kënga e Luanës.

"E shtuna është bërë dita ime e preferuar nga videot më të bukura në botë që marr nga ju", shkruan ajo në postimin e saj më të fundit. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2018, ora 16:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori