E lodhur nga jeta mbretërore, Kate Middleton i habit të gjithë
aFakti që Kate Middleton është pjesëtare e familjes mbretërore dhe mund të ketë çdo gjë, nuk do të thotë se ajo i ka harruar detajet e thjeshta të jetesës së mëparshme, si përshembull të shëtisësh në qytet si një njeri ‘normal’.

Mëngjesin e ditës së djeshme Kate i habiti të gjithë kur ajo doli nga pallati "Kensington" së bashku me Princeshën Charlotte dhe Princin George dhe shkuan për tek një kopësht pranë.

Ndonëse ai nuk ndodhet shumë larg pallatit, ky gjest i bëri përshtypje shumë njerëzve, pasi Middleton është pjesëtare e familjes mbretërore.

Epo ndonjëherë edhe Katte lodhet nga jeta mbretërore.
Shtuar më 23/03/2019, ora 17:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori