E lodhur dhe pa makeup, a po e përballon Anjeza Maja punën si "kameramane" e Ramës? (FOTO LAJM)

Moderatorja Anjeza Maja braktisi ekranin për të punuar në ERTV, ekrani në Facebook i Kryeministrit Rama.

Aty moderatorja e njohur përvecse ka rubrikën e saj, funksionon edhe si "kameramane".

Ajo fotografohet gjithnjë teksa nxiton hapat për të filmuar Ramën dhe vrapon sa andej-këndej.

Por duket se puna e ka lodhur shumë Majën.

Ajo është fotografuar e veshur sport dhe me atlete, pa makeup dhe si rrallëherë e pakuruar.

Prandaj një gjë është e sigurt, Anjeza duket ndryshe. /albeu.com/

Shtuar më 16/02/2020, ora 17:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori