E lë e dashura, djali i tregtarit miliarder vret veten (FOTO LAJM)

Një 21-vjeçar, djalë i një tregtari miliarder, ka vrarë veten pasi e la e dashura.

Kai Schachter-Rich ishte në një lidhje me modelen Lady Lola Crichton-Stuart.

Por kjo e fundit vendosi të ndahej nga ai.

21-vjeçari nuk e ka përballur dot ndarjen dhe i ka dhënë fund jetës.

Ai vari veten, ndërsa më parë kishte pirë një koktej me drogë.

Schachter-Rich ishte djali i tregtarit të artit në New York, Kenny Schachter dhe artistes Ilona Rich.

Gjyshi i tij nga mamaja ishte Marc Rich, një financier i njohur si ‘mbreti i mallrave’, pasi themeloi një kompani shumë miliardë dollarëshe, Glencore.
Shtuar më 24/08/2019, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori