E kush e dinte? Dafina Zeqiri e paska thyer ligjin tërë kohës
Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar.

Ajo shpesh është parë në videoklipe apo edhe në rrugët e qytetit teksa i jep makinës si një qytetarë e rregullt.

Por duket se gjatë kësaj periudhe këngëtarja ka thyer ligjet, pasi ajo nuk ka qenë e pajisur me patentë.

Pak ditë më parë këngëtarja është regjistruar në një autoshkollë në Kosovë dhe është duke marrë leksionet e para.

Pas kësaj ajo duhet të bëjë aplikimin në shtet për t’u pajisur më pas me lejen e drejtimit shkruan Prive.

Për të bërë këto procedura këngëtares i është dashur të lërë Suedinë, por me sa duket kjo është diçka me rëndësi për këngëtaren.
Shtuar më 04/09/2018, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori