"E kryqëzuan" për bashkëshortin, Angela Martini mbyll njëherë e mirë gojët e liga

Bashkëshorti i modeles së njohur Angela Martini është përfolur të jetë dënuar në shkurt të këtij viti me 5 vite e 6 muaj burg nga Gjykata e Lartë në Rumani.

E ftuar në emisionin "Klanifornia", Martini por mohoi kategorisht të gjitha këto akuza.

"Jo. Derisa jam unë gjallë, jo", deklaroi modelja.

Svulescu u përfol se ishte i përfshirë në një grup kriminal i cili mund ta ketë dëmtuar shtetin me 114 milionë euro për disa prona në Constatta dhe Mamaia të Rumanisë.

Shtuar më 17/11/2019, ora 17:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori