E kritikuan për kilet e tepërta, Jul Deda merr vendimin e madh (FOTO LAJM)

Pëlqej
Aktori i njohur Jul Deda është vënë në qendër të kritikave kohët e fundit për kilet e tepërta që ka fituar dhe që themi të drejtën nuk janë pak.

Por mesa duket ai ka marrë përsipër të punojë me vten për tu ndjerë edhe më bukur por edhe më i shëndetshëm shkruan albeu.com.

Aktori i humorit ka nisur këtë herë plot zell palestrën.

"Dita 4"-ka shkruar në Instagram teksa rrëfen se në fakt rëndësi ka të jemi mirë me shëndet.

Epo të lumtë Jul, në të urojmë suksese. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2018, ora 19:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori