E komentuan gjatë për shpenzimet e çmendura, blogerja ka një përgjigje për të gjithë
Pëlqej
Blogerja e njohur Irena Kita me profesion avokate gjithmonë është komentuar si një njeri shumë i pasur përgjithësisht edhe për faktin se gjithmonë kurohet në veshjen e saj.

“Unë shpirtërisht jam shumë e pasur, dhe ky është fat i madh. Jo të gjitha rrobat që ekspozoj janë të miat sepse ashtu e kam bashkëpunim me subjektet.

Unë jam e pasur aq sa për ti plotësuar dëshirat vetes, por pa egzagjeruar. Nuk jam aq e pasur sa mendojnë,” ka thënë Irena për "Pop Culture".

Gjithashtu Irena ka marrë pjesë edhe në Dance With Me. /albeu.com/

Shtuar më 23/02/2018, ora 23:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori