E kishte mbajtur të fshehtë: Këngëtarja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë

Megjithëse deri tashmë nuk kishte dhënë asnjë informacion për fansat e saj, këngëtarja e hitit "Akull dhe zjarr", Gresa Behluli ka deklaruar së fundmi se shumë shpejt do të martohet.

Teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjekësve në Instastory, ajo me siguri i ka habitur të gjithë kur ka treguar publikisht se do të martohet në muajin mars.

"Kur ke me u martu?"- i shkruan fansi.

"Pasi këtë pyetje e kam marrë prej shumë personave, po përgjigjem: Në mars.

"E more një përgjigje ekskluzive."- shkruan Gresa në postim, duke preferuar të mos japë ende më shumë detaje për dasmën.

Shtuar më 04/02/2019, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori